Specyfikacja Firmy

Nasza Agencja Celna posiada wieloletnie doświadczenie, wszystko dzięki szefowi Andrzejowi Danielewiczowi, który jest zaangażowany w swoją prace od 30 lat!

Realizacja usług zawsze opiera się na umiejętnościach, jak i komunikacji z klientem. Jesteśmy małą firmą w porównaniu do wielkich agencji i to właśnie sprawia, że każda odprawa czy usługa z naszej działalności jest dostosowana do państwa potrzeb. Dzięki temu możemy porozmawiać osobiście, a nie przez pośredniWyposażenie agencji celnej.ch agentów, co daje wygodę, jak i pewność wykonania zadania. 

Wiele dużych agencji celnych nie skupia się na szybkości działań, my dzięki naszej organizacji, jak i podziałowi pracy załatwiamy wszystko błyskawicznie! Zdajemy sobie sprawę, że wiele usług musi być wykonana na „tip-top”, rozumiemy wiele sytuacji i wiemy, że nie możemy pozwolić sobie na błędy w naszych świadczeniach. 

 

Jako agencja pragniemy zdobywać nowych klientów, mamy nadzieje, że nasza ciężka praca przyczyni się tego. Warto wspomnieć że „Amadus” cieszy się nienaganną reputacją wśród swoich klientów. Dzięki temu wiele zleceń zostało pozyskane drogą polecenia, co świadczy o klasie naszych usług i  wysokim poziomem realizacji.

Nie marnuj czasu na szukanie innych, przyjdź do nas, a gwarantujemy, że będziesz zadowolony!

 

Oczywiście nasza oferta jest skierowana też do większych firm, a nie tylko klientów indywidualnych. Możemy pochwalić się współpracą z wieloma dużymi światowymi  firmami takimi jak: Kinepolis (aktualnie CienmaCity) czy Pol-Plan, a nawet koncernami. Dokładna lista dostępna w naszym portfolio.