O nas

Nasza Agencja Celna posiada wieloletnie doświadczenie. 

Nie jest to zwykły slogan. Pan Andrzej Danielewicz – prowadzi agencję od ponad 30 lat! Taki czas pracy w branży sprawia, że usługi naszej agencji są profesjonalnie realizowane.

Realizacja usług zawsze opiera się na umiejętnościach, jak i komunikacji z klientem. Jesteśmy

 

małą firmą w porównaniu do wielkich agencji i to właśnie sprawia, że każda odprawa czy usługa z naszej działalności jest dostosowana do państwa potrzeb.

Dzięki temu możemy porozmawiać osobiście, a nie przez pośrednich agentów, co daje wygodę, jak i pewność wykonania zadania.

Wiele dużych agencji celnych nie skupia się na szybkości działań, my dzięki naszej organizacji, jak i podziałowi pracy załatwiamy wszystko błyskawicznie! Zdajemy sobie sprawę, że wiele usług musi być wykonana na „tip-top”, rozumiemy wiele sytuacji i wiemy, że nie możemy pozwolić sobie na błędy w naszych świadczeniach.

Jako agencja pragniemy zdobywać nowych klientów, mamy nadzieje, że nasza ciężka praca przyczyni się tego. Warto wspomnieć że „Amadus” cieszy się nienaganną reputacją wśród swoich klientów. Dzięki temu wiele zleceń zostało pozyskane drogą polecenia, co świadczy o klasie naszych usług i  wysokim poziomem realizacji.

Nie marnuj czasu na szukanie innych, przyjdź do nas, a gwarantujemy, że będziesz zadowolony!

 

Oczywiście nasza oferta jest skierowana też do większych firm, a nie tylko klientów indywidualnych. Możemy pochwalić się współpracą z wieloma dużymi światowymi  firmami takimi jak: Kinepolis (aktualnie CinemaCity) czy Pol-Plan, a nawet koncernami.